Pravidla - Rusted.cz

Pravidla serveru
Obecná ustanovení1.1. Tato pravidla platí pro všechny uživatele, kteří přišli na jeden z našich serverů.
1.2. Uživatelé automaticky souhlasí s těmito pravidly, když přichází na jeden z našich serverů, současně povolují se snímáním obrazovky pomoci launcheru který je k potřebný k hraní, snímky jsou používány ke sledování zda neporušujete pravidla a má k nim přístup jen vedení, snímky nebudou nikde zveřejňovány, mimo ty které jsou důkazem o podvodném hraní. Proto nemějte launcher zapnutý v případě že nehrajete na našem serveru.
1.3. Neznalost pravidel nikoho neomlouvá.
1.4. Správa serveru si vyhrazuje právo na změnu a úpravu těchto pravidel.
1.5. Majitel, správci a jiní zástupci projektu nejsou odpovědni za škodu morální či materiální povahy, která pravděpodobně přímo nebo nepřímo byla způsobena herním serverem ani za nepřesnosti, chyby, bugy a poruchy na webu nebo na herním serveru, bez ohledu na jejich příčiny .
1.6 Správa serveru nezaručuje 100% dostupnost serverů obecně nezaručuje vůbec nic.

Herní servery2.1. Hraní na našich serverech - je přísně zakázáno používat všechny programy třetích stran, které poskytují výhodu nad ostatními hráči.
2.2. Je přísně zakázáno používat jakékoliv chyby nebo nedostatky ve hře.
2.3. Hráč má právo podat stížnost týkající se činnosti dalších hráčů, moderátorů nebo administrátorů na fórum projektu.
2.4. Je přísně zakázáno obcházení banů na našich serverech.
2.5. Je zakázáno vyrušovat administrátory dotazy aby vám dávali věci / teleport, nebo něco jiného v rozporu s hratelností na serveru.
2.6. Je zakázáno stavět domy, sklady nebo místnosti pro herni postavy, do kterých se nedá dostat bez bugů, použití /remove nebo pluginu. Všechy domy musí jít raidnout a nesmíte skladovat cokoli někam, kam nevedou dveře! !!
2.7 Je zakázáno teamovat s jinými hráči než těmi co máte v clanu a teamovat s jinými clany. Samozřejmě chození s cizím člověkem na težbu nebo na radiačky nebudeme řešit ale nesmíte ve více jak 4 běhat po mapě raidovat či obraňovat base.
Komunikace mezi hráči3.1. Jsou zakázané nadávky/urážky na forum i v herním chatu.
3.2. Je zakázaná reklama na jakýkoliv web,server bez ohledu na pozici hráče nebo jeho rank na serveru.
3.3. Zákaz nadávek/urážek na administrátory, moderátory serveru na forum i v herním chatu.
3.4. Zákaz spamování chatu na forum i ve hře nesmyslnými zprávamy bez významu.
3.5 Všechny nadávky jsou zakázané řešte vaše problémy mezi sebou soukromě ostatní to nezajíma!
3.6 Je zakázáno se vydávat za administrátory, moderátory a nebo jiné hráče!

Webshop4.1. Tato část smlouvy s uživatelem je nutná pro kontrolu záznamů, každého hráče, který použije webshop.
4.2. Pokud nesouhlasíte s jakýmkoliv ustanovením této smlouvy, nebo si jste vědom negativních důsledků pro sebe při jeho přijetí, doporučuje se nepoužívat webshop.
4.3. Pravidla pro uživatele jsou automaticky považovány za schválené, pokud hráč zahájil nákup v automatickém webshopu na této stránce.
4.4. Zahájením procesu nákupu, uživatel bere na vědomí a souhlasí, že nebude žádat ztráty a škody spojené s užíváním stránek nebo herního serveru po vlastnících serveru nebo managementu.
4.5. V případě nedodržení některého z ustanovení těchto pravidel rozhodne právo, má se za to že pravidla nahradí příbuzné ustanovení stávajících právních předpisů. V tomto případě všechna ostatní ustanovení těchto pravidel zůstávají v platnosti.
4.6. Jakékoliv úmyslné porušení správnosti postupu platby, bude zkreslením přenášených dat, stejně jako jakýkoli jiný zásah do fungování automatizovaného systému plateb za následek bude blokována IP adresa pachatele případně ISP.
4.7 Veškeré platby jsou považovány za dobrovolné dary na chod serveru a nejsou vratné.